اخبار

 اين كاميون جديد كه مجهز به موتور 6 سيلندر با قدرت 750 اسب بخار و استاندارد آلايندگي يورو 5 است، عنوان قوي ترين كاميون كشنده را در اختيار خود دارد.

اين محصول، مجهز به قويترين گيربكس اتوماتيك I-Shift در محصولات كشنده، با تحمل گشتاور 3500 نيوتن متر است كه دارای هر دو حالت تعويض دنده بصورت دستی و تعويض دنده بصورت هوشمند است.


گيربكس ولوو FH16 به دو دنده كرال سنگين  (CRAWL) و فوق سنگين (ULTRA CRAWL)  تجهيز شده كه اين طراحي به سبب سهولت عبور از جاده های آفرود است.
 
معرفی قدرتمندترین کامیون ایران +تصاویر و مشخصات
 
معرفی قدرتمندترین کامیون ایران +تصاویر و مشخصات
 
اين كاميون قادر به حمل بيش از 200  تُن بار در شرايط آفرود (Off Road) است.

سيستم قدرت و انتقال قدرت اين محصول متناسب دمای كاركرد و شرايط جوی 40- تا 65+ درجه سانتيگراد طراحی شده است كه در اين محدوده، محصول از بهره وري بهينه برخوردار است. همچنين، در محدوده های پايين تر و بالاتر دمايی نيز، اين كاميون دارای عملكرد مناسب و مورد انتظار خواهد بود.
 
اين محصول پرقدرت، عليرغم اينكه در زمره محصولات آفرود به شمار می آيد، به دليل تجهيز به كليه آپشن هاي رفاهی و امكان ارائه بصورت اتاق سقف كوتاه و سقف بلند، مناسب برای طی مسافت های طولانی و ترانزيت به دو صورت (off road) و (on road) جهت حمل سازه ها و محموله های عظيم الجثه نيز است.
 
گفتنی است این خودرو  در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی شد.
 
 
پدال نیوز 
کد خبر: ۶۹۸۸۴