اخبار

مدیرعامل ولوو در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو؛

ولوو یک سابقه 70 ساله با ایران را پشت سر خود می بیند

پرشین خودرو: مدیرعامل گرو ولوو می گوید این شرکت اینک در 194 کشور دنیا حضور دارد و ایران به خاطر همکاری های 70 ساله همواره جایگاهی ثابت نزد ولوو دارد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، مارتین لاندتستد( lundstedt martin)که در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران سخنرانی می کرد، با بیان این مطلب ابراز کرد: ولوو روابط بسیار صمیمی با ایران دارد و شاید به همین خاطر آخرین مدل FH این شرکت هم اکنون در ایران و در سایپادیزل در حال تولید است که تصور می کنم ظرف مدت کوتاهی وارد خیابان های ایران شود.

وی با اشاره به فعالیت های اخیر ولوو در ساخت دستگاه های مختلف صنعتی در حوزه خودرو عنوان کرد: یکی از دغدغه های ولوو طی سالیان اخیر عقب نماندن از تکنولوژی بوده است به همین علت به صورت مداوم با شرکای خود آخرین تکنولوژی های روز دنیا را بررسی کرده و در صورت لزوم در خودروهای خود به کار می گیریم.

عضو هیات مدیره شرکت سوئدی ولوو در همین رابطه افزود: ولوو اینک در بخش خودوهای سواری، دستگاه های عظیم ساخت و ساز ساختمانی و جاده ای، خودروهای تجاری و کشنده ها فعالیت های مثبتی دارد که بی کم و کاست همگی مبتنی بر حفظ «محیط زیست» هستند.

لاندتستد در خصوص مسائل محیط زیستی حول محور تولید خودرو توضیح داد: اهمیت دادن به حفظ محیط زیست همواره سرلوحه کار ولوو قرار گرفته است به همین علت در تولید موتورهای یورو 5 در کامیون ها و کشنده ها جز اولین ها بوده ایم.

این مدیر ارشد ولوو ادامه داد: به ایران پیشنهاد می دهیم سیستم بنزینی خودروها به خصوص در بخش تجاری را بهبود ببخشد و هرچه سریعتر سیستم احتراق یورو 5 که آلایندگی بسیار کمتری تولید می کند در خودروهای خود به کار ببندند.

وی همچنین با اشاره به حضور رییس جمهوری ایران در این همایش عنوان کرد: صحبت های دکتر روحانی در خصوص بهبود وضعیت حمل و نقل در دنیا بسیار الهام بخش و مایه دلگرمی حضار بود چرا که ولوو در اندیشه خود یک رانندگی لذت بخش با خودرو را در نظر دارد که با صحبت های رییس جمهوری محبوب ایران در خصوص «کیفیت بالای خودرو» همخوانی دارد.

مدیرعامل ولوو در پایان این سخنرانی ضمن مثبت ارزیابی کردن این همایش در جهت همکاری های مشترک ولوو با شرکای ایرانی عنوان کرد: تولید، عرضه، همکاری های بین المللی و محیط زیست همیشه مهم هستند اما به نظر من یک موضوع از همه این موارد مهم تر است و آن «اعتماد متقابل» است چرا که اگر اعتماد نباشد یک همکاری بلند مدت و سودمند اصولا شکل نمی گیرد؛ اگر اعتماد نباشد تمام زندگی ما که در «شغل» ما خلاصه می شود لذت بخش و موفقیت آمیز نخواهد بود.

منبع : وب سایت پرشین خودرو