خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش در منطقه خاوران تهران با اهداف بلند مدت حمایت و پشتیبانی از محصولات شرکت با تجهیزات مدرن , با کادر مجرب در امر خدمات پس از فروش و تامین و توزیع قطعات یدکی اصلی و اورجینال فعالیت می کند.

محصولات رانیران به منظور ارتقا کیفی و حمایت از مشتری از بدو تحویل بر اساس ضوابط تحت ضمانت بین المللی ولوو بوده و جهت پشتیبانی و پاسخ به نیازمندیهای ضروری مشتریان مفتخر است که در نوع خود برای اولین بار در ایران سرویس حمایتی (Action Service) را از طريق خطوط تلفن 4-02133494902 راه اندازی نموده است .

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب یا تمایز خودروهای سنگین بالاخص اتوبوس در سراسر دنیا مطرح می باشد، موضوع خدمات پس از فروش این محصولات می باشد که این موضوع تاثیر بسیار زیادی در جلب رضایت مشتری و به تبع آن افزایش فروش شرکت دارد.

شرکت رانيران ، نماینده رسمی فروش و ارائه خدمات پس از فروش اتوبوس هاي ولوو در ايران می باشد که خدمات پس از فروش گسترده ای را برای کلیه محصولات خود در سراسر کشور ارائه می نماید. همچنين با گستردگي ارائه خدمات و توزيع مناسب قطعات يدكي اصلی و اورجینال در کل کشور با دارا بودن شبکه گسترده نمايندگي ها و عامليت های سرويس مجاز داراي برخورداري از هوشمندي لازم در خصوص توسعه بر اساس پارامترهاي داخلي و خارجي مي باشد .

شبکه نمايندگي‌هاي خدمات پس از فروش رانيران ، یکی از قديمي‌ترين و گسترده‌ترين شبکه خدمات‌ رساني در صنعت اتوبوس کشور است. اين شبکه در طول ساليان متمادي همواره پشتيبان مطمئن خانواده بزرگ محصولات رانيران بوده و توانسته رضايت مشتريان خود را جلب نمايد.شركت رانيران کلیه قطعات و لوازم اتوبوس هاي ولوو را به صورت اورجینال و با بهترین کیفیت ممکن و مناسبترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، لذا به جرات می توان گفت که مشتریان و رانندگان گرامی که اقدام به خرید اتوبوس هاي ولوو می نمایند از حیث تامین قطعات و ملزومات خودروی خود هیچگونه نگرانی نخواهند داشت.از سوی دیگر وجود ابزار و تجهیزات پیشرفته و سیستم های نوین تعمیرات و تعویض قطعات خودرو در فضایی مناسب همراه با حضور متخصصان خبره و تعمیرکاران مجرب اتوبوس که به صورت تخصصی در زمینه تعمیر و تجهیز اتوبوس هاي ولوو آموزش دیده اند، از دیگر امتيازات خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.